Ученици ИО Рожанство Основне школе „Саво Јовановић Сирогојно“ из Сирогојна дана 17.марта 2023. године, заједно са својим учитељима посетили ИО Никојевићи Основне школе „Ђура Јакшић“ Равни у оквиру Протокола о сарадњи.
   Том приликом наставник енглеског језика организовао је језичку радионицу „Traditional children’s games in England“ где су се ученици после упознавања на енглеском језику упознали и са традиционалним играма којима се деца играју у Енглеској. Кроз игре „Whisper game“, „I spy“ „Stand up/Sit down“ организовано је и такмичење где су ученици испољили завидну спретност и знање. Дружење настављено краћим освежењем и спортским надметањем. Активности су финализоване пуштањем балона напуњеним хелијумом. Срећни и задовољни ученици се радују наставку сарадње и даљем дружењу!

ЛИНК КА СЛИКАМА