ЗБОГ ЕПИДЕМИЈЕ ВИРУСА КОВИД 19 ДАН ШКОЛЕ ЈЕ ОБЕЛЕЖЕН УЗ ПРИГОДНЕ РАДОВЕ УЧЕНИКА.

МАТИЧНА ШКОЛА РАВНИ

НАШИ ПРЕДШКОЛЦИ  И УЧЕНИЦИ ОД 1. ДО 8. РАЗРЕДА СУ ОБЕЛЕЖИЛИ ДАН ШКОЛЕ ЗАЈЕДНИЧКИМ РАДОМ

ЛИНК КА СЛИКАМА

ПРИГОДНИ ТЕКСТОВИ

ЛИНК КА ТЕКСТОВИМА

ИО ДРЕЖНИК

На часу ликовне културе ученици И и ИИИ разреда у ИО Дрежник говорили су о предстојећем Дану школе. Након обављеног разговора о школском празнику, ученици су комбинованом техником израдили рад на тему "Октобар у школском  дворишту". Радови ће бити изложени на паноу у холу школе.

ЛИНК КА ЦРТЕЖИМА

ИЗРАДА ПАНОА ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Ђјура Јакшић је био једно од осморо деце. Отац га је слао на занат, али је он бежао кући. После Гимназије учи сликарство. Живео је од сликања и писања песама. Једно време је радио као сеоски учитељ. Његова дела припадају епохи романтизма. По угледу на његов животни пут, наша ученица Јелена која је прошле године освојила 3.место на ликовном конкурсу, нацртала је портрет припадника епохе романтизма у музици. Ученици су у духу дана школе, на часу музичке културе заједно на наставницом у 8.разреду школе у Дрежнику  направили пано на тему "Романтизам у музици".

ЛИНК КА СЛИКАМА

ИО НИКОЈЕВИЋИ